2017 gruodžio 13, Trečiadienis
ELEKTRONINIS DIENYNAS   DOKUMENTAI, PRAŠYMAI   PRIEŠMOKYKLINIS UGDYMAS   MOKYKLINĖS UNIFORMOS
tamo   PARKERIS   priesmokiklinukai   MOKINIAi

 

 

 regmok
 
PAMOKŲ LAIKAS
 1. 8.05 - 8.50
2. 9.00 - 9.45
3. 9.55 - 10.40
4. 11.00 - 11.45
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40
PIRMADIENIAIS
1. 8.05 - 8.50
2. 9.00 - 9.45
3. 9.55 - 10.40
4. 11.00 - 11.45
        5. 12.05 - 12.35      
(klasės valandėlė)
6. 12.45 - 13.30
7. 13.40 - 14.25

Knygu kaledos

 

Knygu Kaledos 2015 logo

Padovanok knygą

mokyklos bibliotekai

 

 

 

 

VALGIARAŠTIS

 

VALGIARASTIS

 

 

 uz saugia lietuva rgb

Neformalusis švietimas

 


VILNIAUS KARALIAUS MINDAUGO MOKYKLOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO

UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS 2017-2018 M. M.

Neformaliojo ugdymo būrelis

Klasės

Užsiėmimų laikas

Užsiėmimų vieta

Mokytojo pavardė, vardas

Judrieji žaidimai.

1-2

Pirmadienis 13.00-13.45 val.

Sporto salė, aikštynas.

Adomaitis Edvinas

Judrieji žaidimai

3-4

Penktadienis 13.00-13.45 val.

Sporto salė, aikštynas.

Adomaitis Edvinas

„Muzikinė fantazija“.

1-4

Antradienis 13.00-13.45 val.

411 kab., aktų salė

Čepanonis Edvardas

Tautinio šokio studija.

1a/1b/1c

Pirmadienis 13.00-13.45 val.

404 kab., aktų salė

Jasponytė Ieva

Tautinio šokio studija.

2a/2b

Trečiadienis 13.00-13.45 val.

404 kab., aktų salė

Jasponytė Ieva

Tautinio šokio studija.

3a/3b/4a

Trečiadienis 13.55-14.40 val.

404 kab., aktų salė

Jasponytė Ieva

Keramikos menas.

2c

Pirmadienis 12.45 - 13.30 val.

201 kab..

Milerytė Ingrida

Keramikos menas.

1-4

Pirmadienis 13.40 - 14.25 val.
                   14.35 - 15.20 val.

Antradienis 13.55 - 14.40 val.

                   14.50 - 15.35 val.

                   15.45 - 16.30 val.

201 kab.

Milerytė Ingrida

Keramikos menas.

2d/ 3c/4b

Antradienis 13.00 - 13.45 val.

201 kab.

Milerytė Ingrida

Gamtos ir daiktų pasaulis.

2c

Trečiadienis 12.05- 12.50 val.

112 kab.

Loreta Nainienė

Gamtos ir daiktų pasaulis.

2d/ 3c/4b

Trečiadienis   13.00-13.45 val.

114 kab.

Minkevičiūtė Dalia

Linksmoji dailė.

1-4

Trečiadienis 13.00 - 13.45 val.

                     13.55 - 14.40 val.

201 kab.

Milerytė Ingrida

„Žaidžiu žodžiu“.

2a/2b

Antradienis 13.00- 13.45 val.

210 kab.

Tamašauskienė Gražina

Rankdarbių mozaika.

1–4

Trečiadienis 13.00-13.45 val.

                     13.55-14.40 val.

235 kab.

Tamulienė Jolanta

„Muzikinė fantazija“.

5-8

Tečiadienis 13.55-14.40 val.

411kab., aktų salė

Čepanonis Edvardas

Keramikos menas.

5-8

Trečiadienis 14.50 - 15.35 val.

201 kab.

Milerytė Ingrida

„Meridianas“.

5-8

Penktadienis 15.00-15.45 (kas antrą savaitę)

305 kab.

Konstantinavičienė Lina

Rankdarbių mozaika.

5-8

Pirmadienis 14.30-15.15 val.

235 kab

Tamulienė Jolanta

„Dailės studija“.

5-8

Trečiadienis 13.55- 14.40 val.

409 kab.

Rimkutė Kristina

Medžio darbai.

5–8

Trečiadienis 13.55- 14.40 val. (kas antrą savaitę)

133 kab.

Verbickas Eugenijus

Judrieji žaidimai.

5-8

Antradienis 14.50- 15.35 val

Sporto salė, aikštynas

Vyšniauskas Juozas

Krepšinis.

5-8

Ketvirtadienis 14.50-15.35 val.

Sporto salė, aikštynas

Adomaitis Edvinas

_______________________________________

 

 

 

 

smm   vilnius logo     kuriame lietuvos ateiti     mtp   Tarptautine komi   olvejus    Gyvai      
                                 

logo01 upc  Mokytojo TV 2as   emokykla logo     
           


       i43stc7484 b
                                                                           

Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla  
Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Mindaugo g. 9, 03225 Vilnius,

telefono Nr. mob. +37068800994

el. p. rastine@mindaugo.vilnius.lm.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių

asmenų registre, kodas 190005336

 
Naujienos
Kontaktai
Sporto salės užimtumas
Viešieji pirkimai

Finansinės ataskaitos

Tinklalapio žemėlapis
          

fcblogo

envelope4

Facebook

 

Parašykite

 

Naujienos