2017 rugsėjo 23, Šeštadienis
ELEKTRONINIS DIENYNAS   DOKUMENTAI, PRAŠYMAI   PRIEŠMOKYKLINIS UGDYMAS   MOKYKLINĖS UNIFORMOS
tamo   PARKERIS   priesmokiklinukai   MOKINIAi

 

 

 regmok
 
PAMOKŲ LAIKAS
 1. 8.05 - 8.50
2. 9.00 - 9.45
3. 9.55 - 10.40
4. 11.00 - 11.45
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40
PIRMADIENIAIS
1. 8.05 - 8.50
2. 9.00 - 9.45
3. 9.55 - 10.40
4. 11.00 - 11.45
        5. 12.05 - 12.35      
(klasės valandėlė)
6. 12.45 - 13.30
7. 13.40 - 14.25

 

VALGIARAŠTIS

 

VALGIARASTIS

 

 

 uz saugia lietuva rgb

Komisijos ir darbo grupės

Mokyklos veiklos planavimo darbo grupė:

1. Nerija Moskalionienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė.

2. Ramutė Pilauskaitė, direktorė.

3. Vilma Martinkėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, narė.

4. Sonata Bogusevičienė, matematikos vyresnioji mokytoja, narė.

5. Lina Konstantinavičienė, geografijos mokytoja metodininkė, narė.

6. Virginija Lazdauskienė, lietuvių kalbos  mokytoja metodininkė, narė.

7. Žana Liachomskaja, rusų kalbos mokytoja metodininkė, narė.

8. Kristina Vaitkienė, dailės mokytoja, narė.

9. Gerda Vaičiūnienė, priešmokyklinio ugdymo  mokytoja, narė.

10. Rasita Vekeriotienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, narė.

 

Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė:

1. Nerija Moskalionienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė.

2. Irmantas Adomaitis, fizikos mokytojas ekspertas, narys.

3. Sonata Bogusevičienė, matematikos vyresnioji mokytoja, narė.

4. Lina Konstantinavičienė, geografijos  mokytoja metodininkė, narė.

5. Sandra Jazdauskaitė, pradinio ugdymo mokytoja, narė.

6. Rasa Raudienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja, narė.

7. Egidijus Šarmavičius, informacinių technologijų - matematikos vyresnysis mokytojas, narys.

 

Mokyklos ugdymo karjerai koordinacinė grupė:

1. Nerija Moskalionienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė.

2. Aistė Zalubaitė, psichologė, koordinatorė.

3. Martyna Grubytė, pradinio ugdymo mokytoja, narė.

4. Vaida Kuzmickaitė, etikos mokytoja, narė.

5. Vilma Molytė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, narė.

6. Jolanta Pliopaitė, socialinė pedagogė, narė.

7. Aušra Reižytė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja, narė.

8. Kristina Vaitkienė, dailės, anglų kalbos mokytoja, narė.

 

Viešųjų ryšių darbo grupė:

1. Nerija Moskalionienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė,

2. Virginija Lazdauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, narė,

3. Gražina Tamašauskienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, narė.

 

Grožinės literatūros ir vadovėlių priskyrimo bibliotekos fondui bei nurašymo iš bibliotekos fondo

1. Nerija Moskalionienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė,

2. Lina Konstantinavičienė, bibliotekininkė, narė,

3. Virginija Lazdauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, narė.

4. Rasita Vekeriotienė, pradinio ugdymo  mokytoja metodininkė, narė.

 

Mokytojų atestacijos komisija

1. Ramutė Pilauskaitė, direktorė, pirmininkė,

2. Rasita Vekeriotienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,  deleguota Mokyklos tarybos, sekretorė;

3. Irmantas Adomaitis, fizikos mokytojas ekspertas, deleguotas Mokytojų tarybos;

4. Lina Konstantinavičienė, geografijos mokytoja mokytoja metodininkė, deleguota profesinės sąjungos, narė;

5. Jolanta Dambrauskaitė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Bendrojo ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė, steigėjo deleguota atstovė.

 

 

Bendradarbiavimo su švietimo įstaigomis darbo grupė

1. Martinkėnienė Vilma, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė,

2. Jazdauskaitė Sandra, pradinio ugdymo mokytoja, narė,

3. Tamašauskienė Gražina, pradinio ugdymo  mokytoja metodininkė, narė,

4. Vekeriotienė Rasita, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, narė,

5. Vilma Molytė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, narė.

6. Parapinavičiūtė Aušra, priešmokyklinio ugdymo mokytoja, narė.

7. Reižytė Aušra, priešmokyklinio ugdymo mokytoja, narė.

8.  Vaičiūnienė Gerda, priešmokyklinio ugdymo mokytoja, narė.

 

 

 

smm   vilnius logo     kuriame lietuvos ateiti     mtp   Tarptautine komi   olvejus    

logo01 upc  Mokytojo TV Obuolio draugai  


       i43stc7484 b
                                                                           

Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla  
Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Mindaugo g. 9, 03225 Vilnius,

telefono Nr. mob. +37068800994

el. p. rastine@mindaugo.vilnius.lm.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių

asmenų registre, kodas 190005336

 
Naujienos
Kontaktai
Sporto salės užimtumas
Viešieji pirkimai

Finansinės ataskaitos

Tinklalapio žemėlapis
          

fcblogo

envelope4

Facebook

 

Parašykite

 

Naujienos