2017 gruodžio 13, Trečiadienis
ELEKTRONINIS DIENYNAS   DOKUMENTAI, PRAŠYMAI   PRIEŠMOKYKLINIS UGDYMAS   MOKYKLINĖS UNIFORMOS
tamo   PARKERIS   priesmokiklinukai   MOKINIAi

 

 

 regmok
 
PAMOKŲ LAIKAS
 1. 8.05 - 8.50
2. 9.00 - 9.45
3. 9.55 - 10.40
4. 11.00 - 11.45
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40
PIRMADIENIAIS
1. 8.05 - 8.50
2. 9.00 - 9.45
3. 9.55 - 10.40
4. 11.00 - 11.45
        5. 12.05 - 12.35      
(klasės valandėlė)
6. 12.45 - 13.30
7. 13.40 - 14.25

Knygu kaledos

 

Knygu Kaledos 2015 logo

Padovanok knygą

mokyklos bibliotekai

 

 

 

 

VALGIARAŠTIS

 

VALGIARASTIS

 

 

 uz saugia lietuva rgb

Komisijos ir darbo grupės

Mokyklos veiklos planavimo darbo grupė:

1. Ramutė Pilauskaitė, direktorė, pirmininkė.

2. Vilma Martinkėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, narė.

3. Sonata Bogusevičienė, matematikos vyresnioji mokytoja, narė.

4. Jolita Dieninienė, psichologė, narė.

5. Lina Konstantinavičienė, geografijos mokytoja metodininkė, narė.

6. Virginija Lazdauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, narė.

7. Žana Liachomskaja, rusų kalbos mokytoja metodininkė, narė.

8. Kristina Rimkutė, anglų kalbos ir dailės mokytoja, narė.

9. Aušra Reižytė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, narė.

10. Rasita Vekeriotienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, narė.

 

Mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė:

1. Ramutė Pilauskaitė, direktorė, pirmininkė.

2. Irmantas Adomaitis, fizikos mokytojas ekspertas, narys;

3. Sonata Bogusevičienė, matematikos vyresnioji mokytoja, narė;

4. Vilma Molytė, pradinio ugdymo mokytoja, narė;

5. Lina Konstantinavičienė, geografijos mokytoja metodininkė, narė;

6. Rasa Raudienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja, narė;

7. Egidijus Šarmavičius, informacinių technologijų - matematikos vyresnysis mokytojas, narys.

 

Mokyklos ugdymo karjerai koordinacinė grupė:

1. Vilma Martinkėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė.

2. Jolita Dieninienė, psichologė, koordinatorė.

3. Aistė Zalubaitė, psichologė, narė.

4. Jolanta Pliopaitė, socialinė pedagogė, narė.

5. Loreta Nainienė, pradinio ugdymo mokytoja, narė.

6. Vaida Kuzmickaitė, etikos mokytoja, narė.

7. Vilma Molytė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, narė.

8. Aušra Reižytė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, narė.

9. Kristina Rimkutė, dailės, anglų kalbos mokytoja, narė.

 

 Viešųjų ryšių darbo grupė:

1. Egidijus Šarmavičius, matematikos ir informacinių technologijų vyresnysis mokytojas, pirmininkas.

2. Virginija Lazdauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, narė,

3. Gražina Tamašauskienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, narė.

 

Grožinės literatūros ir vadovėlių priskyrimo bibliotekos fondui bei nurašymo iš bibliotekos fondo

1. Vilma Martinkėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė,

2. Lina Konstantinavičienė, bibliotekininkė, narė,

3. Virginija Lazdauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, narė.

4. Rasita Vekeriotienė, pradinio ugdymo  mokytoja metodininkė, narė.

 

Mokytojų atestacijos komisija

1. Ramutė Pilauskaitė, direktorė, pirmininkė,

2. Rasita Vekeriotienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,  deleguota Mokyklos tarybos, sekretorė;

3. Irmantas Adomaitis, fizikos mokytojas ekspertas, deleguotas Mokytojų tarybos;

4. Lina Konstantinavičienė, geografijos mokytoja mokytoja metodininkė, deleguota profesinės sąjungos, narė;

5. Jolanta Dambrauskaitė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Bendrojo ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė, steigėjo deleguota atstovė.

 

 Bendradarbiavimo su švietimo įstaigomis darbo grupė

1. Martinkėnienė Vilma, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė.

2. Keruckaitė Eglė, pradinio ugdymo mokytoja, narė.

3. Molytė Vilma, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, narė.

 4. Raudienė Rasa, anglų kalbos vyresnioji mokytoja, narė.

 5. Reižytė Aušra, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, narė.

 6. Šermukšnienė Asta, pradinio ugdymo mokytoja, narė.

 

Renginių, skirtų „100 ATKURTAI LIETUVAI“, organizavimui darbo grupė

1. Loreta Vyšniauskienė, istorijos mokytoja metodininkė, pirmininkė;

2. Jolita Dieninienė, psichologė, narė;

3. Lina Konstantinavičienė, geografijos mokytoja metodininkė, narė;

4. Virginija Lazdauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, narė;

5. Darius Mockevičius, muzikos vyresnysis mokytojas, narys;

6. Egidijus Šarmavičius, IT vyresnysis mokytojas, narys;

7. Jolanta Tamulienė, technologijų mokytoja, narė;

8. Eugenijus Verbickas, technologijų vyresnysis mokytojas, narys;

9. Kristina Rimkutė, dailės, anglų kalbos mokytoja, narė.

 

Grožinės literatūros ir vadovėlių priskyrimo bibliotekos fondui bei nurašymo iš bibliotekos fondo komisija

1. Vilma Martinkėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pirmininkė,

2. Lina Konstantinavičienė, bibliotekininkė, narė,

3. Virginija Lazdauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, narė.

4. Rasita Vekeriotienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, narė.

smm   vilnius logo     kuriame lietuvos ateiti     mtp   Tarptautine komi   olvejus    Gyvai      
                                 

logo01 upc  Mokytojo TV 2as   emokykla logo     
           


       i43stc7484 b
                                                                           

Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla  
Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Mindaugo g. 9, 03225 Vilnius,

telefono Nr. mob. +37068800994

el. p. rastine@mindaugo.vilnius.lm.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių

asmenų registre, kodas 190005336

 
Naujienos
Kontaktai
Sporto salės užimtumas
Viešieji pirkimai

Finansinės ataskaitos

Tinklalapio žemėlapis
          

fcblogo

envelope4

Facebook

 

Parašykite

 

Naujienos