2017 gruodžio 13, Trečiadienis
ELEKTRONINIS DIENYNAS   DOKUMENTAI, PRAŠYMAI   PRIEŠMOKYKLINIS UGDYMAS   MOKYKLINĖS UNIFORMOS
tamo   PARKERIS   priesmokiklinukai   MOKINIAi

 

 

 regmok
 
PAMOKŲ LAIKAS
 1. 8.05 - 8.50
2. 9.00 - 9.45
3. 9.55 - 10.40
4. 11.00 - 11.45
5. 12.05 - 12.50
6. 13.00 - 13.45
7. 13.55 - 14.40
PIRMADIENIAIS
1. 8.05 - 8.50
2. 9.00 - 9.45
3. 9.55 - 10.40
4. 11.00 - 11.45
        5. 12.05 - 12.35      
(klasės valandėlė)
6. 12.45 - 13.30
7. 13.40 - 14.25

Knygu kaledos

 

Knygu Kaledos 2015 logo

Padovanok knygą

mokyklos bibliotekai

 

 

 

 

VALGIARAŠTIS

 

VALGIARASTIS

 

 

 uz saugia lietuva rgb

Pedagogai

1.      

Adomaitis

Irmantas

Fizika

2.      

Adomaitis

Edvinas

Kūno kultūra

3.      

Apuokė

Svetlana

Teatras (vaiko priežiūros atostogose)

4.      

Bogusevičienė

Sonata

Matematika

5.      

Butkuvienė

Vaida

Logopedas

6.      

Čepanonis

Edvardas

Muzika

7.      

Cikanavičiūtė

Monika

Spec. Pedagogas

8.      

Čivilienė

Jolanta

Priešmokyklinis ugdymas

9.      

Deleckytė

Džiuljeta

Priešmokyklinis ugdymas

10.   

Dieninienė

Jolita

Psichologas

11.   

Jasponytė

Ieva

Šokiai

12.   

Jazdauskaitė

Sandra

Pradinis ugdymas (vaiko priežiūros atostogose)

13.   

Kadelskienė

Algida

Lietuvių kalba (vaiko priežiūros atostogose)

14.   

Keruckaitė

Eglė

Pradinis ugdymas

15.   

Konstantinavičienė

Lina

Geografija

16.   

Kuzmickaitė

Vaida

Etika

17.   

Labačiauskas

Linas

Spec. pedagogas

18.   

Labovič

Nijolė

Pradinis ugdymas

19.   

Lazdauskienė

Virginija

Lietuvių kalba

20.   

Liachomskaja

Žana

Rusų kalba

21.   

Martinkėnienė

Vilma

Chemija, žmogaus sauga

22.   

Milerytė

Ingrida

Neformalusis ugdymas. Keramika, dailė

23.   

Minkevičiūtė

Dalia

Pradinis ugdymas

24.   

Mockevičius

Darius

Muzika

25.   

Molytė

Vilma

Pradinis ugdymas

26.   

Nainienė

Loreta

Pradinis ugdymas

27.   

Novickė

Indrė

Pradinis ugdymas

28.   

Parapinavičiūtė

Aušra

Pradinis ugdymas

29.   

Prakapavičiūtė

Inga

Tikyba

30.   

Raudienė

Rasa

Anglų kalba

31.   

Reižytė

Aušra

Priešmokyklinis ugdymas

32.   

Rimkutė

Kristina

Dailė, anglų kalba

33.   

Šarmavičius

Egidijus

Informacinės-technologijos, matematika

34.   

Šermukšnienė

Asta

Pradinis ugdymas

35.   

Šimulynas

Edvinas

Vokiečių kalba

36.   

Tamašauskienė

Gražina

Pradinis ugdymas

37.   

Tamulienė

Jolanta

Technologijos

38.   

Taučiuvienė

Jūratė

Biologija, gamta ir žmogus

39.   

Vekeriotienė

Rasita

Pradinis ugdymas, anglų

40.   

Verbickas

Eugenijus

Technologijos

41.   

Vyšniauskas

Juozas

Kūno kultūra

42.   

Vyšniauskienė

Loreta

Istorija

smm   vilnius logo     kuriame lietuvos ateiti     mtp   Tarptautine komi   olvejus    Gyvai      
                                 

logo01 upc  Mokytojo TV 2as   emokykla logo     
           


       i43stc7484 b
                                                                           

Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla  
Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Mindaugo g. 9, 03225 Vilnius,

telefono Nr. mob. +37068800994

el. p. rastine@mindaugo.vilnius.lm.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių

asmenų registre, kodas 190005336

 
Naujienos
Kontaktai
Sporto salės užimtumas
Viešieji pirkimai

Finansinės ataskaitos

Tinklalapio žemėlapis
          

fcblogo

envelope4

Facebook

 

Parašykite

 

Naujienos